Stołeczna Estrada
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Stołeczna Estrada > Menu Przedmiotowe > Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw > Kontakt

Kontakt

  Drukuj
 

ul. Niemcewicza 4/6
02-027 Warszawa

 

 

Andrzej Matusiak - Dyrektor
Anna Wojtkowiak - Zastępca Dyrektora

Marek Will - Główny Specjalista ds. Koordynacji Projektów

Bogusława Goławska-Młodzianko - Główna Księgowa 

 

Sekretariat

Monika Bartoń

tel. +48.22.849.32.86, +48.22.646.49.39

estrada@estrada.com.pl


 

Produkcja

 

Justyna Rytel  - justyna.rytel@estrada.com.pl

Karolina Suchmiel - karolina.suchmiel@estrada.com.pl

  

Zarządzanie i Współpraca z Zagranicą

 

Kinga Sternicka - Kierownik
kinga.sternicka@estrada.com.pl 

 

Daria Markiewicz-Kraśko - daria.krasko@estrada.com.pl

 


 

Reklama i Promocja

 

Monika Arent - Kierownik

monika.arent@estrada.com.pl

 

Agnieszka Trybulec - agnieszka.trybulec@estrada.com.pl

 


Księgowość

 

tel. +48.22.849.81.76

 

Bogusława Goławska-Młodzianko - Główna Księgowa

b.mlodzianko@estrada.com.pl

 

Małgorzata Zaremba - malgorzata.zaremba@estrada.com.pl

 

Agnieszka Drajska - agnieszka.drajska@estrada.com.pl

 

 

Technika Estradowa

ul. Jeziorki 74A

02-863 Warszawa

tel. +48.22.397.81.55

technika@estrada.com.pl

 

 

Dariusz Świerczek - Kierownik
tel. 668.295.252

dariusz.swierczek@estrada.com.pl 

 

Przemysław Łyszczyński - Zastępca Kierownika

przemyslaw.lyszczynski@estrada.com.pl

 

Kamila Sitarska - technika@estrada.com.pl

Ewa Jabłońska - ewa.jablonska@estrada.com.pl


 

Łukasz Kowalkowski - Inspektor danych osobowych

inspektor.do@estrada.com.pl

 
 
Wprowadził Bartoń Monika (Stołeczna Estrada) 15-11-2010
Aktualizujący Sternicka Kinga 15-01-2021
Zatwierdzający Matusiak Andrzej 15-01-2021
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 15-01-2021
Liczba odwiedzin: 5646
Rejestr zmian